Menu

Gryfnioki

otoczeni życiem

Co tu się podziało?

cerralke

IMG_0601_v1

Jest to całkiem zasadne pytanie, jeżeli ktoś regularnie śledzi bloga. Ostatnie zmiany graficzne i w układzie menu stawiają pod znakiem zapytania cel tego małego zakątka internetu, który miał się wszak skupiać na ssakach i to ssakach ofutrzonych.

Otóż tak się składa, że spora część mojego dorobku nazwijmy to "hodowlanego" dotyczy innych stworzeń - nie wiem, czy kiedykolwiek przebiję rekord posiadania jednego gatunku jakim było sto pięćdziesiąt młodych patyczaków indyjskich. Czułam się trochę źle, od razu i systemowo tę część wykluczając, ale sądziłam że do niej nie wrócę i chyba niesłusznie, bo wciąż mnie ciągnie do nieco bardziej egzotycznych stworów. Wraz z większym zatroskaniem o to, co rośnie na moim parapecie przyszła myśl, by nieco uaktualnić zamysł bloga.

Nie ma nic złego w zmianach, a koncepcja Gryfnioków ewoluowała wszak od początku - miał to być rzeczowy blog, powiedziałabym bardziej nastawiony na artykuły niż faktyczne blogowanie - a tymczasem tutaj mam de facto album zdjęć z krótkimi notkami, a główna aktywność skupia się na moim fanpage'u. Mnie to pasuje, mam nadzieję że Wam też.

W związku ze zmianami na blogu pojawią się nowe tagi, odpowiadające pozycjom w menu.

IMG_0599_v1

© Gryfnioki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci